Den ve starostově lese 25.4.2008

Děkuji všem vystavujícím za prezentaci svých firem a zaměstnancům Městské lesy a zeleň, s.r.o. za perfektní organizaci akce

VYSTAVOVATELÉ - řazeno dle abecedy-klikni

Společnost ALMA PNEU s.r.o. působí na českém trhu od roku 1998 hlavně v oblasti protektorování nákladních pneumatik studený způsobem, velkoobchodu pneumatik a kompletních pneuservisních služeb.
 
Sídlo firmy a výrobní závod se nachází v Šenově u Nového Jičína, pneuservisní střediska pak v Ostravě, Frýdku Místku, Novém Jičíně, Olomouci a Hradci Králové.
Podnikatelská činnost firmy byla zahájená v roce 1994 a od počátku se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky. V současnosti se společnost zaměřuje na prodej a servis zemědělské, lesní a komunální techniky a dodávky spotřebního zboží pro zemědělskou výrobu. Tuto činnost firma vykonává na regionu Moravskoslezského, části Olomouckého a Zlínského kraje.
Firma CENTRUM MORAVIA s.r.o. je prodejce vozidel Mitsubishi Fuso.

 

Společnost DVOŘÁK LESY, SADY, ZAHRADY  s.r.o. nabízí od roku 1992 služby spojené s komplexní lesnickou činností, údržbou zeleně, vegetačními úpravami a biologickou rekultivací.

 
S ohledem na oblast Ostravska, ve které převáženě firma pracuje, je základní podnikatelskou filozofií vyhovět co nejširšímu spektru zákazníků v širokém rozsahu služeb.
Prodejce zahradní a komunální techniky. Oficiální prodejce zn. Stihl .Dovozce štípače na dřevo a kotoučové pily italské značky Ballario&Forestello
Základním kamenem celé skupiny KODECAR je společnost KODECAR spol. s r.o. se sídlem v Ostravě, která byla založena v roce 1992 jako jeden z prvních prodejců značky MITSUBISHI v tehdejším Československu.
Společnost L.E.S. CR spol. s r.o. je specializovaná poradenská a marketingová firma, která se zabývá výhradně řešením problematiky technologií v oblasti ochrany rostlin. Hlavní zaměření je směřováno především do lesního hospodářství, školkařství,  částečně ovocnářství a také do oblasti okrasného zahradnictví a komunální sféry.
Společnost Městské lesy a zeleň s.r.o., Valašské Meziříčí byla založena na jaře v roce 1996. Naše společnost se dělí na dvě střediska. Středisko městské zeleně a městských lesů. Součástí střediska zeleně je zahradnictví, kde pěstujeme sadební materiál pro městské výsadby a prodej. Správa lesů obhospodařuje dva lesní úseky, které mají ve správě dva lesní správci.  Součástí střediska lesů je lesní školka a plantáž vánočních stromků.
 
Ve Skandinávii je NOKIAN průkopník v rozvoji pneumatik pro lesní hospodářství. Má dlouholeté zkušenosti, které konkurence nemůže nabídnout. Kromě klasického traktorového vzorku - NOKIAN TRACTOR FOREST, vhodného pro universální nasazení jak při polních pracích, tak i v lese, produkuje NOKIAN TYRES též speciální pneumatiky. Pro moderní stroje, pro náročnější podmínky s vysokými požadavky na výkonnost a současně s ohledem na ochranu životního prostředí a hospodárnost byly vyvinuty nízkotlaké pneumatiky v provedení s ocelovou ochranou proti průrazu (označení SF)..
Světoznámmý výrobce řetězů pro náročnou práci jak pro přibližování, tak pro snadnou práci v terénu  a na sněhu.
PROXIMA -pila z Valaěského Meziříčí výrobce a dodavatel:
 
Prodej mulčovací kůry
 
Prodej biomasy - stružliny frakce 5-100mm
 
Prodej obkladových a podlahových palubek
 
Prodej OSB desek - nebroušených

 

Lesnictví - dřevo - obchod.
 
Nový kontaktní telefon na firmu R.Hlavica : 571 620 304

Společnost REPAROSERVIS působí na českém trhu od roku 1995 a díky usilovné práci všech pracovníků se rozrostla do společnosti, která nabízí zákazníkovi komplexní služby v oblasti harvestorové technologie, lesní a dřevařské techniky.

SILVATECH, a.s. je obchodní společnost se zaměřením na lesnický trh. Společnost SILVATECH vznikla 1.12.2007 odštěpením ze společnosti Silvaco, a.s. Historicky však společnost působí na lesnickém trhu v České republice již více než 60 let. Kořeny firmy sahají až do roku 1946. Celkový rozsah nabídky je 8.000 produktů, které jsme schopni zajistit podle požadavku zákazníka.

1  
2  
 
administrátor stránek - Veselka Petr